Witaj gościu!
Zarejestruj się lub zaloguj.

Dodawanie Uploadu na trackerze BitTorrent


DODAWANIE UPLOADU

UWAGA!! Niezaleca się stosowania tej metody jest ona powszechnie znana wśród tych trackerów i w wiekszości przypadków grozi natychmiastową blokadą konta....

Wszystkie serwisy oparte o skrypt TorrentBits ( TorrentBytes,PolishTracker,SceneTorrents, ShareTorrents) posiadaja dziurę która umożilia dodanie uploadu i oszukanie ratio.

Aby to zrobić, potrzebne są trzy rzeczy:

- HTTP Analyzer
- przeglądarka Firefox
- Wtyczka User Agent Switcher

- jakikolwiek klient BitTorrent'a...


UWAGA!!!
user agent switcher będzie potrzebował ustawienia:
Narzędzia -> User Agent Switcher -> Opcje -> Opcje -> User Agents i kliknąć na Add (Dodaj) i wpisać: "BitTorrent/3.4.2".

1.) Pobieramy z którejś ze stronek z Ratio plik .torrent i wewalamy go do programu ssającego (pauzyjemy narazie)

2.) Otwieramy HTTP Analyzer'a i klikamy na strzałkę zaraz obok zielonego przycisku, stamtąd wybieramy 'select process' i wybieramy aplikacje, którą używamy do ściągania torrentów i zaczynamy zapisywać nagłówki Http.

3. Zaczynamy ściągać plik, który wcześniej wybraliśmy, HTTP Analyzer będzie zapamiętywał dane, które potrzebujemy do zwiększenia naszego ratio.

4.) Przez chwile ściągamy w HTTP Analyzer pojawiają się nagłówiki z danymi które kopiujemy do Firefoxa i zamieniamy User Agents.

5.) Nasz adres powinien wyglądać następująco: http://jakis.tracker/announce.php?info_hash...rted&key=Lxk3cc

6.) Interesuje nas część, gdzie pisze "uploaded=0", jeśli chcesz dodać 20Gb do swojego ratio, wystarczy że zamienisz 0 na 21474836480 po tym naciskasz Enter jeden raz

Dziura została odkryta przez: http://xyflar.blogspot.com/.