Witaj gościu!
Zarejestruj się lub zaloguj.

Strony z releasami

Zewzględu iż nieprowdzimy już informacji o releasach filmów i gier które pojawiają się w sieci postanowiłem podać linki do polskich i zagranicznych stron na których znajdziemy takową informację. Pamiętaj jednak, że na terenie polski te gry i filmy są najczęściej chronione prawami autorskimi i ich pobieranie jest zabronione. W krajach takich jak Kanada czy Francja jest ono dozwolone na użytek własny nie dla korzyści materialnych, w Polsce myśli się nad projektem podatku od sieci P2P wzamian za legalność takiego źródła.

1. Nforce.nl

Na stronie www.nforce.nl
znajdziemy informacje na temat filmów, gier programów tlewizyjnych i innych udostępnianych w sieci p2p plików. Aby być na bierząco z releasami bez wchodzenia na stronkę możemy wykorzystać kanały RSS.

2. VCDquality.com

przedewszystkim info na temat Releasów w formacie (S)VCD ale również DivX/Xvid, DVD, TVRip. Strona bardzo dobrze wykonana, po wejściu na nią na czerwono zaznaczone są nowe pozycje które pojawiły się od czasu naszej ostatniej wizyty. Dodatkowo dobry opis releasów i często przy pozycjach mamy screeny dla oceny jakości.

3. Kinomania.org

Polska grupa tworząca napisy do filmów. również info na temat releasów do filmów na DivX/Xvid i VCD

.

ciekawe zestawienie

---
stopka autorska – darmowy kurs zarabiania przez internet
http://www.jak-zarobic-przez-internet.interkursy.pl/
---

lekturnik, czw., 03/15/2012 - 16:33