Witaj gościu!
Zarejestruj się lub zaloguj.

Harry Potter and the Deathly Hallows przeciekł do sieci BitTorrent!

Ostatnia część serii książek o Harry Potterze w angielskiej wersji językowej, zatytuowana "Harry Potter and the Deathly Hallows" przeciekła właśnie do sieci. Całość jest zbiorem fotografii poszczególnych stron z amerykańskiego wydania książki.

Torrent z ebookiem książki stał się bardzo popularny na Demonoidzie znalazł się tam na liście najpopularniejszych torrentów.

Wkrótce po tym jak torrent pojawił się na Demonoidzie zaczął rozprzestrzeniać się na inne strony. Nie które ze stron w obawie przed pozwami sądowymi w związku z przeciekiem tego hitu książkowego usuneły te pliki torrent, np. mininova.

Torrenty z rzekomą elektroniczną kopią książki: Harry Potter and the Deathly Hallows pojawiały się już w zeszłym tygodniu jednak wszystkie do tej pory okazywały się być fałszywymi.

Jakość udostępnionych w torrencie zdjęć nie jest najlepsza, niekiedy wymaga wiele wysiłku by cokolwiek z nich móc odczytać. Zapewne elektroniczna wersja ksiażki nie zachęci zbyt wielu fanów małodego czarodzieja i zdecydują się oni kupić tradycyjną wersję w księgarni.