Witaj gościu!
Zarejestruj się lub zaloguj.

LimeWire Music Store dodał 1.2 Miliona plików muzycznych

Większość ludzi kojarzy LimeWire z poczciwym narzędziem do ściągania darmowej muzyki z sieci przy wykorzystaniu sieci P2P. Jednak zapewne ku zdziwieniu wielu osób LimeWire posiada również własny sklep z muzyką. Już od 0.27 $ LimeWire oferuje pliki muzyczne wysokiej jakości RM-free MP3. Właśnie został dodane 1.2 mln plików muzycznych

LimeWire jest bardzo popularnym narzędziem do wymiany plików p2p, około 35% osób korzystających z p2p używa aplikacji. Co prawda w obliczu silnego rozwoju sieci p2p liczba osób używających LimeWire ciągle spada jednak wciąż jest to popularne narzędzie do wymiany muzyki. LimeWire wychodzi więc na przeciw oczekiwań i oferuje nowy sklep z muzyką. Wciąż 18% ludzi na świecie korzystających z komputerów ma zainstalowaną aplikację na swoim PC.

Sklep z muzyką został uruchomiony początkiem tego roku i po około pół roku funkcjonowania może pochwalić się jedna z największych ilości plików muzycznych.

Ściągnięcie jednej piosenki w sklepie wysokiej jakości DRM-free MP3 kosztuje normalnie 0.99 $ jednak istnieje opcja PLATINUM gdzie za 19.99$ kupujemy 75 kredytów na 75 utworów co daje nam 0.29$ za jeden utwór muzyki wysokiej jakości.

Opcje kup teraz (Buy now) znajdziemy nawet w wynikach wyszukiwania naszego LimeWira. Jednak istnieje pewien mankament, a mianowicie kupno muzyki dostępne jest tylko dla obywateli USA.