Witaj gościu!
Zarejestruj się lub zaloguj.

Mininova uruchamia stronę wideo SFW.

Zespół Mininovy uruchamia ich własny, nowy serwis wideo. Najnowsza strona oznaczona jest nazwą Snotr. Strona skupia się na zabawnych i interesujących klipach wideo. Umownie nazwano je SFW (safe for work) - oznacza to brak materiałów dla dorosłych, brak przemocy i rasizmu.

Strona już na pierwszy rzut oka różni się od zapowiadanej strony wideo nad którą pracuje The Pirate Buy. O ile w przypadku TPB wszystko ma być zezwolone, o tyle w serwisie Snotr mają znajdować się jedynie kultularne materiały. Zaletą strony wydanej przez zespół Mininowy ma być przejrzystość i łatwość odnajdywania materiałów.

Materiały wideo zostały ponadto podzielone na kilka kategorii, ma to na celu dodatkowo uprościć odnajdywanie tego co nas interesuje. Pondto by na stronie nie pojawiał się spam i śmieci każdy dodawany materiał wideo musi być zatwierdzony przez redakcję strony.

Niek, admin strony uważa iż nie zamierzaja powielać YouTube. Według jego opini jeżeli ktoś chce poprostu wykopać materiał wideo do sieci najlepiej skorzystać właśnie z YouTube. Jednak jeśli chce znaleść jakiś fajny zabawny i kulturalny klip warto zaglądnąć na Snotr.