Witaj gościu!
Zarejestruj się lub zaloguj.

Mininova znalazła się na liście 100 najpopularniejszych stron!

Mininova jest pierwszą stroną związaną z tematyką sieci BitTorrent, która znalazła się na ogólnoświatowej liście 100 najczęściej odwiedzanych stron w internecie, w ten sposób dołączyła do takich sław jak Google, Yahoo!, Digg. To wielkie osiągnięcie potwierdza popularność sieci BitTorrent wśród użytkowników Internetu. Zapewne liczba użytkowników Mininovy będzie wciąż rosła.

Mininova szła łeb w łeb z inną popularną stroną BitTorrent, TorrentSpy przez prawie rok. Jednak w ciągu ostatnich kilku miesięcy stała się prawdziwym liderem na rynku BitTorrenta. W tym tygodniu osiągneła taki sam poziom popularności jak Digg.com, a jej ciągły wzrost nie wydaje się by miał z dnia na dzień się zatrzymać.

Lista Alex prezentuje 100 najpopularniejszych i najczęściej odwiedzanych przez internautów stron. Osiągnięcie Mininovy staje się jeszcze bardziej niezwykłe gdy zauważymy iż 25 pozycji na 100 zajmują domeny wyszukiwarki Google z różnych krajów świata. Wśród tych stu stron znajdują się inni wielcy potentaci tacy jak: Yahoo!, YouTube, MySpace, Wikipedia, Ebay.