Witaj gościu!
Zarejestruj się lub zaloguj.

Reżyser "SAW" (PIŁA) walcz z piractwem

Reżyser znanaej serii filmów "Saw" (Piła) podjął własną walkę przeciwko piractwu w sieci. W tym celu zatrudnił armię ludzi by rozsyłała fałszywe pliki .torrent z jego najnowszym filmem REPO w sieci BitTorrent.

Darren Bousman, reżyser filmów takich jak Piła II, III, IV na oficjalnym forum swojego najnowszego filmu REPO namawia opinię publiczną do masowej walki z piratami jego najnowszego filmu. W tym celu utowrzył specjalną grupę fanów "Repo Army", która ma trudnić się rozsyłaniem fałszywych plików .torrent, które będą utrudniać i zniechęcać ludzi do pobierana filmu z sieci.

"Ludzie będą kopiować i wypalać płyty CD z REPO a potem umieszczać na stronach takich jak STRONY TORRENT. Jest to bardzo niedobre zjawisko dla firmu. Ci, którzy chcieli by kupić płytę ze ścieżką dźwiękową filmu poprostu tego nie zrobią, tylko ściągną takową z sieci za darmo… Przez to zranią zarówno ścieżke dźwiękową jak i sam film. Więc co możemy zrobić?

Wysyłać fałszywe albumy REPO albums na strony TORRENT pod nazwą REPO. Dzięki temu ludzie, którzy będą na stronach TORRENT szukać REPO znajdą je i po pobraniu kilku fałszywych wersji zniechęcą się do dalszego pobierania."