Witaj gościu!
Zarejestruj się lub zaloguj.

Ściągaj pliki .torrent w sposób całkowicie anonimowy dzięki Torrent Privacy!

Zachowanie prywatności i poufności było zawsze nadrzędnym celem użytkowników sieci BitTorrent, jednocześnie było mało sposobów na to by naprawdę czuć się bezpiecznie. Dlatego też z radością chcielibyśmy poinformować was o najnowszym programie, który pozwoli wam spać spokojnie. Jest nim Torrent Privacy.

Program został zaprojektowany w ten sposób, że każda osoba używająca sieci BitTorrent może z niego korzystać począwszy od nowicjuszy, a kończąc na ekspertach. TorrentPrivacy korzysta z odpowiednio zmodyfikowanej wersji uTorrent'a 1.7.7 co powoduje, że nie ma żadnej konieczności wprowadzania ręcznych skomplikowanych ustawień.

Program zaskakuje swoją sprawnością działania, jedno co może trochę irytować to fakt, że wykorzystuje on starszą wersję uTorrent 1.7.7, a nie najnowszą 1.8. Również prędkość pobierania nie uległa większym zmianą niż w przypadku zwykłej nie zabezpieczonej i zaszyfrowanej wersji uTorrenta (niecałe 5%). Projekt jest rozwijany przez właścicieli Torrentreactor.net. Miejmy nadzieję, że już wkrótce pojawi się wersja bazująca na uTorrent 1.8