Witaj gościu!
Zarejestruj się lub zaloguj.

ShareTV.org: Szybkie źródło torrentów TV

Celem shareTV jest stworzenie trackera z najnowszymi, i dobrze seedowanymi odcinkami seriali TV przy zachowaniu jak największej prostoty i czytelności, co ma ułatwić korzystanie nawet dla ludzi nowych w sieci BitTorrent.

Tematyka strony nie jest niczym odkrywczym. Jest dużo stron które również indeksują torrenty z serialami TV. Jednak żadna ze stron nie jest tak przejrzysta i prosta w obsłudze jak nasza powiedział Chris Richmond, admin ShareTV.

ShareTV wystartował w zeszłym tygodniu i obecnie indeksuje 30 seriali TV. To nie jest dokładnie sprecyzowana ilość, ponieważ nowe seriale będą dodawane na bieżąco w nadchodzących tygodniach. Strona posiada czytnik RSS dla każdego serialu, i on będzie obsługiwał w przyszłości zakładki oraz będzie spersonalizowany. Wadą jest tylko potrzeba zarejestrowania loginu, zanim zaczniesz używać strony, dopiero po rejestracji możesz pobrać serial.

Uwaga: W niektórych krajach pobieranie takich seriali jest niezgodne z prawem. Sprawdź jak ma się to do twojego kraju zanim pobierzesz coś z tej strony.