Witaj gościu!
Zarejestruj się lub zaloguj.

Widżet uTorrent dla Windows Vista

Chcemy przedstawić w tym dziale ciekawy dodatek dla systemu Windows Vista. Użytkownicy najnowszej wersji Okienek zapewne zauważyli w swoim systemie boczny panel tzw. sidebar. W internecie pojawił się gadżet, który pozwala na dodanie do tegoż sidebar'a specjalnego widżeta współpracującego z popularnym kilentem sieci BitTorrent, uTorrentem. Widżet ten pozwala na monitorowanie procesu pobierania .torrentów na naszym sidebarze. Co ciekawe widżet ten współdziała również z uTorrent Web UI.

Głównym zadanie dodatku jest wyświetlanie na naszym sidebarze aktualnych prędkości wysyłania i pobirania. Widżet posiada również takie funkcje jak prezentacja aktualnie pobieranych plików wraz ze szczegółowymi informacjami o nich takimi jak:

- dostępna liczba seedów i peerów
- ratio
- dostępność części
- limit prędkości pobierania i wysyłania
- oraz wiele innych ciekawych informacji.

Ponadto widżet nie ogranicza się jedynie do wyciągania i przekazywania informacji z uTorrenta, ale również aktywnie z nim współpracuje umożliwiając nam:

- dodawanie nowych torrentów poprzez przeciąg & upuść
- uruchamianie, zatrzymywanie, pauzowanie pobierania
- ustawienie priorytetów dla poszczególnych plików.

Całość bazuje na dodatku Azureus stats również przeznaczonym dla Windowsa Visty. uTorrent WebUI pracuje zarówno na 32 jak i 64 bitowej wersji Visty. Dodatek Web UI jest wymagany do poprawnego działania widżetu.

Plik widżetu do pobrania:


WIDŻET UTORRENTA