Witaj gościu!
Zarejestruj się lub zaloguj.

Wyszukuj i wymieniaj muzykę z TinySong

TinySong jest bardzo przyjemną, prostą w użyciu i szybką wyszukiwarką muzyki. Umożliwia odszukiwanie plików dźwiękowych jak również ich wymianę z przyjaciółmi za pośrednictwem bezpośrednich linków. Strona linkuje do Grooveshark, bazującym na P2P serwisie internetowym.

Użytkowanie strony jest bardzo proste, w momencie gdy uruchomisz stronę tinysong.com jedyną rzecza którą zobaczysz jest schludne logo i pole wyszukiwania po wpisaniu tytułu utworu lub wykonawcy otrzymasz najpopularniejsze wyniki wyszukiwania z bezpośrednim odnośnikiem do ścieżki dźwiękowej.

Strona nie wymaga rejestrowania, choć istnieje taka opcja. Opcjonalna rejestracja zapewnia nam możliwość tworzenia spersonalizowanych playlist i innych wodotrysków.

Grooveshark do której linkuje TinySong to taka internetowa wersja iTunes, zajmuje się miedzy innymi dystrybucją plików muzycznych za opłatą, bazuje na P2P, umożliwia również wymianę między userami plików muzycznych na zasadach P2P. Występuje system nagradzania aktywnie udostępniających użytkowników odpowiednim kredytem, za który następnie można kupić w sklepie inne utwory, można płacić realnymi pieniędzmi za utwory np. w lepszej jakości.