Witaj gościu!
Zarejestruj się lub zaloguj.

YouTorrent: Nowa świetna wyszukiarka BitTorrent.

Nowe strony BitTorrent powstają każdego dnia, jednak niewiele z nich zasługuje na jakąś szczególną uwagę i tylko nieliczne posiadają jakieś nowe wyróżniające się funkcje. YouTorrent jest taką właśnie stroną, która wnosi do świata BitTorrent nową jakość. Nowa wyszukiwarka o której mowa posiada inteligentny system wyszukiwania po zakładkach meta, a cały projekt od strony graficznej i funkcjonalnej wygląda naprawdę imponująco.
YouTorrent jest jak samo hasło reklamowe strony mówi: The world's first real-time torrent comparison search engine. Wyszukiwarka opiera się o zakładki meta, oznacza to że sama jako tako nie hostuje plików .torrent, a wyszukuje je w 12 serwisach źródłowych: Mininova, The Pirate Bay, IsoHunt, MyBittorrent, NewTorrents, SuprNova, Monova, Vuze, BitTorrent, LegitTorrents, SeedPeer i BTjunkie.

Pomimo, że lista przeszukiwanych serwisów nie jest jakoś szczególnie duża to zawiera ona najważniejsze i najpopularniejsze strony BitTorrenta. Na pochwałę zasługuje szczególna przejrzystość stron z wynikami wyszukiwania. Domyślnie kolejność wyświetlanych wyników jest uzależniona od popularności plików (ilość seedów i peerów), można jednak zmienić ja odpowiednio względem daty dodania, rozmiaru pliku lub strony źródłowej.

Obecnie strona nie posiada, żadnych reklam i działa bardzo szybko to oczywiście może w przyszłości ulec jednak zmianie.

Tags: